Simple Block (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ
