Simple Block (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: Edit
cy: Golygu

en: Custom
cy: Addasu

en: Configure block
cy: Ffurfweddu'r bloc
