Simple Block (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་
