Simple Block (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Edit
jv: Sunting

en: Custom
jv: Kostum

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok
