Simple Block (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Block title
kk: Атауы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау
