Simple Block (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក
