Simple Block (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
