Simple Block (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun
