Simple Block (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Edit
ur: تدوین

en: ID
ur: شناخت

en: Configure block
ur: بلاک کو مرتب کریں
