Simple Block (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Edit
ast: Editar

en: Configure block
ast: Configurar bloque
