Simple Block (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Configure block
bs: Podesi blok
