Simple Block (8.x-1.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Block title
fil: Pamagat ng tipak

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Configure block
fil: Ayusin ang mga tipak
