Simple Block (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો
