Simple Block (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Edit
is: Breyta

en: ID
is: Kenni

en: Configure block
is: Stilla blokk
