Simple Block (8.x-1.5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება
