Simple Block (8.x-1.5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Block title
os: Блочы сæр

en: Edit
os: Раст кæнын
