Simple Block (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Block title
vi: Tiêu đề khối

en: Edit
vi: Sửa

en: ID
vi: Mã

en: Internal name
vi: Tên nội bộ

en: Configure block
vi: Cấu hình khối nội dung
