Simple Block (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Edit
ca: Edita

en: Clone
ca: Clona

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ca: El nom llegible-per-la-màquina ja està essent utilitzat. Ha de ser únic.
