Simple Block (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Edit
cs: Upravit

en: Clone
cs: Klonovat

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
cs: Strojově čitelný název musí být jedinečný. Tento se již používá.
