Simple Block (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Block title
da: Titel

en: Edit
da: Redigér

en: Clone
da: Klon

en: Configure block
da: Indstil blok

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
da: Dette maskinlæsbare navn er allerede i brug. Det skal være unikt.
