Simple Block (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Edit
eo: Redaktu

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure block
eo: Agordu blokon
