Simple Block (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Edit
et: Muuda

en: Clone
et: Klooni

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
et: Selline süsteemne nimetus on juba kasutusel. Nimi peab olema unikaalne.
