Simple Block (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Edit
hr: Uredi

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hr: Stroju-čitljiv naziv se već koristi. Mora biti jedinstven.
