Simple Block (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: ID
hu: Azonosító

en: Clone
hu: Klónozás

en: Configure block
hu: Blokk beállítása

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hu: Ez a programok által használt név már használatban van, ezért másikat kell választani.
