Simple Block (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Block title
id: Judul blok

en: Clone
id: Kloning

en: Configure block
id: Konfigurasi blok

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
id: Nama yang bisa dibaca mesin sudah digunakan. Harus unik.
