Simple Block (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە
