Simple Block (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lt: Toks mašinoms suprantamas pavadinimas jau naudojamas. Jis turi būt unikalus.
