Simple Block (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Edit
nl: Bewerken

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nl: De systeemnaam is al in gebruik. Deze moet uniek zijn.
