Simple Block (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Edit
oc: Modificar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Clone
oc: Clonar

en: Configure block
oc: Configurar lo blòt

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
oc: Lo nom legible-per-la-maquina ja es essent utilizat. Deu èsser unic.
