Simple Block (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Block title
ru: Заголовок блока

en: Edit
ru: Редактировать

en: Internal name
ru: Внутреннее имя

en: Clone
ru: Клонировать

en: Configure block
ru: Настроить блок

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ru: Данное машинное имя уже существует. Оно должно быть уникальным.
