Simple Block (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: Edit
tr: Düzenle

en: Internal name
tr: Dahili İsim

en: Clone
tr: Kopya

en: Configure block
tr: Bloğu yapılandır

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
tr: Okunabilir makine adı kullanılmakta. Benzersiz başka bir ad kullanın.
