Simple Block (8.x-1.7) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Block title
bn: ব্লক শিরোনাম

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Configure block
bn: ব্লক কনফিগার করুন
