Simple Block (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Configure block
el: Ρύθμιση μπλοκ

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα είναι ήδη σε χρήση. Πρέπει να είναι μοναδικό.
