Simple Block (8.x-1.7) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Block title
es: Título del bloque

en: Edit
es: Editar

en: Clone
es: Clonar

en: Configure block
es: Configurar bloque

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
es: El nombre de sistema ya está en uso. Debe ser único.
