Simple Block (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Configure block
fi: Lohkon asetukset

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
fi: Koneellisesti luettava nimi on jo käytössä. Sen pitää olla uniikki.
