Simple Block (8.x-1.7) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Edit
gl: Editar

en: Clone
gl: Clonar

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
gl: O nome de sistema xa está en uso. Debe ser único
