Simple Block (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Edit
lv: Labot

en: Clone
lv: Klonēt

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lv: Šis mašīnlasāmais nosaukums jau tiek lietots. Tam jābūt unikālam.
