Simple Block (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Edit
pl: Edytuj

en: Clone
pl: Klonuj

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
pl: Podana nazwa wewnętrzna jest już w użyciu. Musi być ona unikalna.
