Simple Block (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Edit
ro: Editați

en: Clone
ro: Clonare

en: Configure block
ro: Configurați blocul

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ro: Numele descifrabil de calculator este deja utilizat. Acesta trebuie să fie unic.
