Simple Block (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Edit
sk: Upraviť

en: Clone
sk: Klonovať

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
sk: Tento strojovo čitateľný názov sa už používa. Musí byť jedinečný.
