Simple Block (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Block title
sv: Blocktitel

en: Edit
sv: Redigera

en: Clone
sv: Klona

en: Configure block
sv: Konfigurera block

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
sv: Det maskinläsbara namnet används redan. Det måste vara unikt.
