Simple Block (8.x-1.7) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Content
de: Inhalt

en: Block title
de: Blocktitel

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Internal name
de: Interner Name

en: Clone
de: Duplizieren

en: Configure block
de: Block konfigurieren

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
de: Dieser Systemname ist bereits vergeben. Er muss eindeutig sein.
