Simple Block (8.x-1.7) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Edit
nn: Rediger

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nn: Det datamaskinlesbare namnet er i bruk frå før. Det må vera unikt.
