Simple Block (8.x-1.7) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Edit
th: แก้ไข

en: ID
th: ไอดี

en: Clone
th: โคลน

en: Configure block
th: ตั้งค่าบล็อค

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
th: ชื่อสำหรับอ้างอิงนี้ถูกใช้แล้ว ชื่อนี้ต้องไม่ซ้ำ
