Simple Block (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Configure block
ug: تارماق رايوننى تەڭشەش
