Simple cron (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Module
fi: Moduuli

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: seconds
fi: sekuntia

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Last run
fi: Viimeisin ajo

en: Run
fi: Suorita

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Locked
fi: Lukittu

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
fi: Yritettiin uudelleenkäynnistää cron-ajo sen ollessa jo käynnissä.

en: Unlock
fi: Avaa lukitus
