Simple cron (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Unknown
sl: Neznan

en: Never
sl: Nikoli

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
sl: Poskus ponovnega zagona cron-a, medtem ko se ta še izvaja.
