Simple cron (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Never
ps: هيڅکله

en: Configuration
ps: سازول
