Simple Cron (1.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Default
et: Vaikimisi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Module
et: Moodul

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Configuration
et: Seadistus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: First
et: Esimene

en: Last run
et: Viimati käivitus

en: Examples
et: Näited

en: Locked
et: Lukus

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
et: Proovin croni töökorra ajal uuesti käivitada.

en: Unlock
et: Tee lukust lahti
