Simple Cron (1.0.0-rc3) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Module
he: מודול

en: Never
he: אף פעם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Provider
he: ספק

en: First
he: ראשון

en: Locked
he: נעול

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
he: מנסה להריץ מחדש את תהליך cron, בזמן שהוא עדיין רץ.

en: Unlock
he: בטל נעילה
